Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem es Budapesti Gazdasagi Egyetem velemeny?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 15:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
88%

"arra is, hogy melyik érdemli meg valóban az egyetem nevet"


A BGE SEM érdemli meg. Van doktori iskolája? Végez kutatási tevékenységet? Alkalmazott tudományok egyeteme, hagyjuk már...

Nem akarok egyik oldalon se állást foglalni, de szerintem is egy színvonalon vannak az ilyen kis főiskolák, mindegyikre minimum ponttal be lehet jutni. A BME-GTK-t meg rosszabbnak mondani a BGF-nél, öhh sorry, BGE-nél.. elég vicces... :)

Kérdező, igaz a BME-GTK-ra nem lehet minimum ponttal bejutni, de ha nem éred el a BME-GTK költségtérítéses ponthatárait, akkor amúgy sincs keresnivalód a felsőoktatásban, szerintem azt válaszd.

2016. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
18%
Miért ne lenne keresnivalója? Sokan minimumponttal bejutnak vidéki egyetemen, és négyes ötösöket szereznek, mert a gazdasági szakok "nehézsége" is már a vicchez közelít, még a komoly egyetemek szakjain is. Ezt az ilyen nincs keresnivalód dumát már szánalmas nyomatni állandóan. A pontszámnak semmi köze nincs az egyetemi anyaghoz. Még csak az sem igaz, hogy az integrálás deriválás a középiskolai matekra épül, mert köze nincs hozzá. Én konkrétan magasról sz.tam a középiskolás matekra, de tudok deriválni normálisan. A BME az műszaki beállítottságú egyetem, nem véletlenül nincs is a neve rövidítésében a gazdasági szó kezdőbetűje.
2016. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel a "bme az műszaki egyetem" dologgal érvelés már nagyon unalmas, a BME-GTK külön épület, külön tanárok. AZ MIT meg arról híres, hogy a világ legjobb műszaki egyeteme, mégis a közgazdasági PhD programjuk a világon a legjobb a rangsorok szerint.. na bumm. Az elte meg bölcsész és társadalomtudományi egyetem akkor, mégis ma Magyarországon ott van a nemzetközileg legelismertebb közgazdasági képzés.

De azért köszönjük, hogy beismerted, hogy a főiskolád nehézsége a vicchez közelített. Mondjuk ha minimum ponttal felvesznek mindenkit le is kell vinni a színvonalat, nehogy a hallgatók 70%-a kihulljon.

2016. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
18%
Amerikai egyetemeket idiota dolog érvelésbe felhozni a szinvonalt meg nem csökkentik a minimum ponthatar miatt tehát ez is hülyeség. Az meg hogy az ELTE bölcsész egyetem szerinted az megint azt mutatja hogy.... na nem érdekes kiszálltam most már tényleg. Két hülye összefogott es itt érvel amerikai egyetemekkel es magyar egyetemekről összeszedett hulyeseggel olvassatok mas kérdéseket mindenütt kiderül h a BME az műszaki vonalon eros es ez kihat a gazdasági képzésre is es ismerosom van ott amúgy, tudom miről van szó. A bufeszak a gazdasági azon az egyetemen
2016. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
62%

Nem bölcsész egyetem, írhattam volna természettudományit is, de látom a szövegértő olvasás nem az erősséged.

Itt is látszik meg a színvonalcsökkenés a minimumponthatárok miatt, hogy egy diplomás ember még a helyesírásra és a normális összetett mondatok megalkotására sem képes.

Ilyenkor szégyenlem, hogy a magyar felsőoktatás által kibocsájtott diplomám van. Ugyanúgy mint az ilyen ostoba embereknek mint neked. És most már elmondhatják magukról azt is, hogy egyetemen végeztek! Szuper!

2016. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
71%

- itt is látszik


Egy nagy egyetem manapság nem egy tudományterületre szűkül le, ezt próbáltam érzékeltetni.

2016. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Szerintem a 62%-os nem járt semmilyen egyetemre, csak a közoktatás tanfolyamra rá van állva, aztán amiket itt összeszed másoktól azzal okoskodik mindenhol.
2016. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy az előzőnek igaza volt. Xdd meg most vagyok végzős csak de ti komoly diplomas keretekre elmondhatjátok magatokról hogy vitatkoztatok valakivel aki meg most megy egyetemre xdddd ezt vegyetek az önéletrajzotokba előnnyel indultok vele munkahelyen. Amúgy élmény ilyen hulyeken nevetni akik nem veszik eszre a trollkodast es mennyira nagy komoly diplomások xd na most mar ennyi volt xd
2016. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
létetekre elmondhatjátok * csak telőről trollkodtam es elirta mrg meg a röhögés hatasa alatt voltam amikor írtam azt xd
2016. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem veszik észre? Észrevettem és utána vallottad be :D Hülye gyerek
2016. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!