Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem es Budapesti Gazdasagi Egyetem velemeny?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 15:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
4%

1. azt se tudom mi, 2. az nem a bgf? annak azért van ksiebb-nagyobb híre....bár nem tudok véleményt mondani....

de még mindig jobb a "modern üzleti tudományok főiskolájánál"....ismerős tanult ott,és nagyon "sírdogált", hogy, de nehéz, hát elmondtuk nekünk mit kell építészmrénökin (pte pmmk-most már mik) aztán csöndben maradt.....és szerintem leesett neki:D

2016. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

ma 09:56


látom te is tisztában vagy a magyar felsőoktatással

3 iskolát írtál a válaszodban abból 2 már nem létezik ezen a néven XDDDDDDD

2016. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy egy egyszeru kerdesbol ekkora vita lesz.. :'D Azert koszonom!
2016. febr. 22. 21:49
 34/35 anonim ***** válasza:

kedves 32. nem tudom miről beszélsz :D

mütf volt vagy van... és amit láttam abból nem sokat ér, elnézést.... bgf-re jelentkeztek anno páran osztályból...de engem ez az irány nem érdekel, de tudomásom szerint jobb híre volt kérdező által említettnél. pmmk-pmmik-mik így létezik....akkor most mi a bajod ?:)

2016. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

tegnap 23:12

jézusom, ne legyél már ilyen értetlen mérnök létedre.

BGF nem létezik, egyetem lett, MÜTF nem létezik, edutus lett. GOogle luxus? Ezek után szerinted mennyire mérvadó a véleményed egy ilyen témában, amikor ennyire nem vagy képben vele?

2016. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!