Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igazsagugyi igazgatasi szak,...

Igazsagugyi igazgatasi szak, vagy tanitoi szak?

Figyelt kérdés

Ezt a kettot jeloltem meg. Mindkettohoz az irodalom erettsegit vinnem, illetve angolt meg a tanitoira, igazsagugyire pedig torit.

0 tanulassal irtam egy 4-es kiserettsegit toribol meg tavaly, irodalombol itthon csinaltam erettsegit ami 87%-os lett, illetve az angol erettsegi lett 78%-os.

Alap ponthataros szak mindketto.

Szerintetek melyik jobb?

Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni?

Melyik eri meg jobban?


2016. febr. 29. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanitoit jelen helyzetben én hanyagolnam, nem kifizetődő, nagyon nem!
2016. febr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazsagugyi igazgatas szak
2016. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy akarsz-e egész nap gyerekekkel foglalkozni. Mindkettő közalkalmazotti státusszal jár jó eséllyel, szóval nem mondanám, hogy annyival jobb lesz neked bármelyiktől anyagilag, vagy a munkakörülményeidet illetően, hogy feladd érte, amit jobban szeretnél.
2016. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tanítónak biztosan nem mennék, mert nem elég, hogy alig fizet, egész nap más neveletlen kölykeivel kellene bajlódni, ami akkor is megmérgezi a napot, ha a gyerekek 90 %-ával meg semmi baj nincs...Másrészről: egyre kevesebb a gyerek, zárnak be iskolák, és nem az a népesség szaporodik, akiknek a gyerekeit tanítva sikerélmények érnének, atrocitások annál inkább.
2016. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!