Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ingyenes Gyógy- és Sportmassző...

Ingyenes Gyógy- és Sportmasszőr okj jelentkezés, hogyan?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy két OKJ tanfolyam ingyenes és 25 éves korig nappalin is elkezdhető. Kinéztem magamnak a Gyógy- és Sportmasszőr OKJ-t, szeretném elkezdeni minél hamarabb és ha lehet akkor nem nappalin. Eddig átnéztem pár helyet, de mindenhol csak az önköltséges jelentkezés jöhet szóba, telefonon is rákérdeztem némelyiknél.

Van egyáltalán esély arra, hogy ezt a szakot ingyen el lehessen végezni? Van akinek esetleg ez sikerült?

Érdekelnének vélemények még a szakról is, hogy mennyire jó választás ez, el lehet benne helyezkedni?



2016. márc. 7. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom te hol olvastad azt hogy 2 okj ingyenes 25 eves korig az en ismereteim szerint 21 eves korig lehet nappali (iskolarendszeru) okj-t elvegezni. Na mar most en ugyanebben a cipoben voltam, mint te! En is masszornek tanulok estin es most vegzek juniusban. En sem akartam nappalira menni es nagyon megbantam!!!

Szoval ha teheted nappalira menj sokkal jobban megfognak tanitani teged mint estin... azon a heti 2-3x alkalmas oktatason...

egyebkent en is fizetek tandijat, most meg vizsgadijat is.Szerintem nem fogsz olyan esti okj-t talalni ami ingyenes. Ja es mikor elkezdtem ezt az Okj-t meg nem voltam 21 eves es megis fizetnem kellett mert alapjaraton fizetos az iskola.(nem iskolarendszeru).

Remelem tudtam segiteni, ezek az en tapasztalataim estire csak akkor erdemes menni ha mellette dolgozol tanulsz meg pluszba : ))

2016. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Ha jol megtanulod erdekel, es szeretned csinalni akkor van benne lehetoseg!Fontos,hogy erdekeljen az anatomia es nagyon sok a latin.

Keves a JO masszor!

En meg nyirokmasszazsal is szeretnem kiboviteni a papiromat.

2016. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában középiskolákban lehetséges ilyesmi.

Itt találtam ilyen hirdetést: [link]

2016. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már ha osszegyulik akkora letszam hogy nappalin es estin is elinditsak a kepzest :))

Egyebkent ismerosom ebbe a Baptista suliba jar neki minden ingyenes elso Okj de nappalin vegzi.

2016. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!