Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nulláról kezdve, melyikből...

Nulláról kezdve, melyikből egyszerűbb emelt érettségit tenni? Informatika, vagy fizika?

Figyelt kérdés

Fakt választás előtt állok, és fizikát és infót sose tanultam úgy igazán, mindig csak 3-as voltam belőlük. Most megcéloztam egy elte program infót, mert matekból nagyon jó vagyok, és szeretem is csinálni, és javában programozni is tudok, de itt ki is merül az informatika tudásom.


Fizikát és infót azért nem tanultam soha, mert fizikáról azt gondoltam, soha nem fogom használni, informatika pedig akkor még nem érdekelt, és nagyon elmaradtam.


2016. ápr. 8. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Több értelme van informatika emeltet tenni, ha proginfóra akarsz továbbmenni (még akkor is, ha figyelembe vesszük azt a tényt, hogy az infó emeltnek sincs túl sok köze magához a szakhoz). És szerintem könnyebb is, mint a fizika emelt, de ez már egyénfüggő.
2016. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. ápr. 8. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
ha proginfóra akarsz menni akkor mindenképp informatika
2016. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!