Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha megbukom egy nem kötelező...

Ha megbukom egy nem kötelező tantárgyból érettségin, az mivel jár?

Figyelt kérdés
Miután le kellett adni, miből szeretnék érettségizni, és milyen szinten, akkor gondoltam meg magam, mégsem szeretnék emelt szintű kémia érettségit tenni. Ha egyszerűen nem megyek el az érettségire, és megbukom, az jár valamilyen következménnyel? Ez a 6. érettségi tárgyam és az egyetemen, ahová menni szeretnék, nem számít ez a tantárgy.

2016. máj. 12. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Attól még meglehet az érettségid

Mert ugye öt tárgyat kell kötelezően teljesíteni

(matek,magyar,töri,egy választott idegen nyelv meg egy választott egyéb)

2016. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 tárgy kell.

Voltál végül kémián? hogy ment?

2016. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én nem a kérdező vagyok, én voltam, és könnyű volt, az előzőkhöz képest, az 5. feladat volt szerintem húzós, a többi annyira nem.

Neked hogy ment?

2016. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csingilingg84 ***** válasza:
Én is féltem, hogy megbukom, de elmentem, szerintem undorító volt a mai érettségi, lehet nem is megyek át. (nekem is 6. érettségim volt ez)
2016. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát végül nem erőltettem meg magam, otthon aludtam. Most néztem a feladatsort, nem volt vészes, de azért nem izgatott annyira h megbánjam h nem mentem :D köszi a válaszokat
2016. máj. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!