Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan működik az egyetemi...

Hogyan működik az egyetemi rendszer?

Figyelt kérdés
A kérdés elég átfogó lenne. Gimnazista vagyok, azonban már gondolkodtam az egyetemi továbbtanuláson. A SZTE-ÁOK kart szemeltem ki. Ezen belül Orvosi Mikrobiológiai és Immunbiológiai Intézetet. Hány évig tart az alapképzés? Hány évig tart a tanulás az intézetben? Lehet-e doktorit szerezni? Mekkora eséllyel lehet később elhelyezkedni komolyabb szervezeteknél (pl.: OEK)? Mennyibe kerül a tanulás? Illetve örülnék, ha mindent leírnátok, ami eszetekbe jut, mert tényleg nem értem az egészet. ELŐRE IS NAGYON KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

2016. máj. 17. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok. Annyit hozzátennék, hogy nem minden tárgy-és kurzus kötelező. Ez megvan mindig adva, hogy melyik szabadon választható, melyik kötelező, és még vannak kötelezően választhatóak is.
2016. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem, most már értem. Még egy kérdésem lenne: hol lehet informálódni az oktatás költségeiről?
2016. máj. 24. 13:38
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha tankönyv stb kiadásra gondolsz: felsőbb évesek.

Ha önköltséges szak térítési díjára: felvi.hu

2016. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!