Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akit nem vettek fel arra az...

Akit nem vettek fel arra az egyetemre ahova szeretett volna menni, az mit csinált egy éven keresztül?

Figyelt kérdés
tanult? dolgozott? vagy pótjelentkezést adott be?

2016. jún. 2. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül bármelyik.
2016. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Javító érettségire készült
2016. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Tanultam, dolgoztam és kétszer újra érettségiztem.
2016. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó, akik az évfolyamtársak közül nem kerültek be ahova szerettek volna volt aki bejelölt egy nagyon alappontos képzést, hogy azért bekerüljön mégis valamilyen egyetemi képzésre, aztán volt aki újra jelentkezett, volt aki azóta is azt végzi (2 éve végeztünk). Sokan készültek javítóra és újra felvételitek, mert pl. az orvosi volt a cél. Volt aki elkezdett közben dolgozni, volt aki kiment nyelvet tanulni, vannak akik OKJ-ra mentek addig 2 éves képzésre és most jelentkeztek megint érettségire és egyetemre. A többség azért a javító érettségi felkészülés mellett csinált valamilyen tanfolyamot vagy dolgozott.
2016. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jún. 2. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Anno amikor ezt csináltam, egy kis faluban laktam, távol mindentől. Munkát szerezni esélyem sem volt, így maradtam otthon és ismételtem 2 érettségit + nyelvvizsgáztam. Jó szar volt 1 évig inaktívnak lenni.

Még egy OKJ képzést kereshetsz magadnak, ami mondjuk laza, legalább lesz TB-d és diákod, mellette meg készülsz az érettségire.

2016. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Művészeti képzésre jelentkeztem, nem vettek fel, nem tudom mit csinálok jövőre pontosan:D Tervben van valami okj, sokat fogok fotózni meg gyakorlom a photoshopot. Meg kipróbálok mindenfélét amit szeretnék. A lényeg hogy legyen meg a tanulói jogviszony valahogy.
2016. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha budapesti vagy, akkor ajánlom neked a Budai Rajziskolát, fotográfiából az egyik legjobb OKJ. A legtöbben azt szokták, ha nem veszik fel őket a Momera hogy oda jelentkeznek, majd a jövő évben újra próbálkoznak, legtöbbjüket akik újra jelentkeznek fel szokták venni, de az első fordulókon tovább szoktak jutni.
2016. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja de én nem fotográfiára jelentkeztem, a fotózás nem ilyen formában kell, inkább tárgyfotó, meg hobbi:) És egybevonva fogom tanulni a photoshopal. Amúgy köszönöm, tudok róluk, évekkel ezelőtt jártam ott animációs kurzuson, csupán érdeklődésből:D
2016. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!