Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincs már motivációm hogy...

Nincs már motivációm hogy tanuljak. Mi történt?

Figyelt kérdés

A magyar érettségim miatt elment minden motivációm.

80%-os lett volna de pitiáner szar dolog miatt elment 12pontom és épp hogy négyes lett.

Maxos szóbeli kell és már elegem van. Úgy érzem nem tudok semmit.. Szar az egész. Már semmi motivációm nincs...

Mit tegyek??


2016. jún. 2. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
októberben próbáld újra
2016. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem.

Azt akarom hogy most vegyenek fel.

Épp ezért kérek tanácsokat hogy mit tegyek...

2016. jún. 2. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe és közöld magaddal, hogy vagy összeszeded magad, vagy ennyi volt az idei felvételi.
2016. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elrontottad az írásbelit, lépj rajta tovább, nem tudsz azzal már mit csinálni, bármilyen nehéz azt zárd le és arra koncentrálj hogyan tudsz még a végeredményen javítani. Nyilván azért nincs motivációd mert elrontottad az írásbelit, de még nincs veszve a dolog. Ha tényleg tovább akarsz most tanulni akkor ne itt kérdezgess dolgokat hanem magadban rended le a dolgokat. Motivációt nem itt, nem kívülről kapsz, hanem belső elhatározásnak kell lenni, hogy nincs még minden veszve és igenis ezt akarom és kitartok mellette. Ha most itt kérsz tanácsot hogy mi legyen akkor fel is adhatod, mert ezzel a hozzáállással sokra nem mész, hogy 80% lett volna, pitiáner dolog miatt ment el a 12 pont.... Gondolom helyesírás miatt, ez úgyis szóbeli. Meg ez lett volna az lett volna, felesleges, ez van ezen kell javítani. Ha nem tetszik akkor mész jövőre. Ha most akarsz meg kapd össze magad és ne itt siránkozz.
2016. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem akarom hogy ennyi legyen :(

Szeretném hogy felvegyenek!! nagyon csak úgy érzem nem tudok semmit pedig már kb 61 tételt elvileg megtanultam de azt érzem hogy pfff szar az egész... nem emlékszem sokra. Nyelvtannál rengetegre nem emlékszem

2016. jún. 2. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem.

Azt akarom hogy most vegyenek fel. "


sok dolog miatt fog még csalódás érni, mivel a szülők szeretik úgy nevelni a gyereket, hogy a világ úgy működik ahogy ő akarja. ezt nem bántásból írom, de mindenki most akar mindent. ha ennyire fontos, tegyél érte, ez legyen a motivációd. akkor legalább úgy gondolsz majd vissza rá, hogy te mindent megtettél, majd jövőre sikerül...

2016. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd, én ugyan nem rontottam el az írásbelit, de én is nagyon szenvedtem már az utolsó héten. És én is úgy éreztem, hogy az írásbeli óta z ismétlések ellenére folyton csak felejtek:(

DE! Ma voltam szóbelizni, és várakozáson felül jól sikerült:) Neked is menni fog, csak légy kitartó. 1-2 órát még rászánhatsz, hogy kiengedd a gőzt, utána viszont vedd csak elő újra az anyagot, és tanulj! :)

2016. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
eddig volt?
2016. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen :))

Meg is van a bizim és 320 pontom lett minden plusz pont nélkül :))

2016. jún. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!