Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 31 évesen megpróbálnátok...

31 évesen megpróbálnátok egyetemre menni?

Figyelt kérdés

Sokáig nem tudtam mi legyek,ezért eddig nem jelentkeztem egyetemre.

BME-VIK lett a választásom és jövőre megpróbálnék jelentkezni.


30/N



2016. jún. 20. 07:14
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#8 Nagyon jó ezt olvasni.Titkon belül valami ilyesmire számítok majd. :)


#10 Hagyd csak rá,úgysem az a célja,hogy segítsen. :)

2016. jún. 20. 08:49
 12/29 anonim ***** válasza:
17%

Azért az nagy biztatás, hogy még az egyetem nevét se merik kiírni, amire 30 évesen jelentkeztek

A bme vik-re 400-ból 20 lány.

A legtöbb előadás 3. hetében már csak 70-en járnak be.

Leszámítva azt, hogy hogy akarsz barátkozni így 18 éves lányokkal, fiúkkal, az ilyen ne bánts virágoknak esélyük sincs.

Nézz meg a youtube-on 24 kvantummechanika előadást, hasonló lesz a vik en is, és mond, hogy te meg tudod tanulni.

Aki meg a %-omra gerjed menjen vissza cs-zni és gyűjtse a matricákat.

2016. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha készen állsz ~2-3 évre feladni mindent, és van aki eltartson ez idő alatt, akkor vágj bele. Az biztos, hogy kemény falat lesz, és sok türelmet, kitartást, meg kudarctűrést igényel.
2016. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

#13

Igen,készen és megoldható a pár év támogatás,mivel konkretizálódott már bennem egy ideje,hogy mit szeretnék. :)

Valóban nem lesz könnyű, abból ítélve amit hallottam a BME-ről,de még ha kudarcokba is fog kerülni akkor is megpróbálom!

Köszönöm a bíztatásod! :)

2016. jún. 20. 10:52
 15/29 anonim ***** válasza:
25%

szerintem kamu a kérdés, de nem álltam bele.

Akik 30 évesen mennek egyetemre írják már le, hogy felvételiztek mert ahhoz újra kell érettségizni, és a sok kocka mellett egy 30 éves lány hogy fog teljesíteni?

És még én vagyok a troll?

2016. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

Miből gondolod, hogy egy 30 éves felnőtt nő beszarik néhány épphogynem tini kocka sráctól? Ne haragudj, de ami egy életről semmit nem tudó 18 éves Pistikének megy, az egy felnőtt nőnek is. Félelmetes , mi?


Amúgy újra érettségiztem, igen. 30éves elmúltam és besétáltam és újra érettségiztem emelt szinten, amiből kellett. Ennyi. Miért? Az érettségi tizede annak, ami egy egyetemen elvárás. Be kellett volna tojnom a nagy elvárásoktól? :D Ne röhögtesd ki magad, kérlek!

2016. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
17%

rendben, akkor aki tudja a választ írja:

Ha egy sorozat a +,- végtelenhez konvergál, akkor azt hogy mondjuk?

Hány sor volt a legbonyolultabb program amit valaha írtál?

Mert aki ezekben nem járatos az 1 hónap múlva feladja a vik-et, mert behozhatatlan.

Na, 30 éves nő mennyit fog fel a kérdésből???? :D

2016. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
87%

Semmivel nem tartozom neked :) idegesít, mi?

Miért kellene neked bármit is bizonyítanom, ki vagy te nekem? :D


Na menj aludni, ebéd után a kisfiúknak csendes pihenő van! :) :P

2016. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#16 Ne foglalkozz vele.Ahogy látom egyetlen célja van,lehúzni a saját primitív szintjére mindenkit. :) Az dühíti,hogy senki sem foglalkozik a megnyilvánulásaival.Pont mint egy kisgyerek. :)

Egyébként igazad van és köszönöm neked az építő jellegű segítséget. :)

2016. jún. 20. 13:15
 20/29 anonim ***** válasza:
15%

Kínotokban már magatokon is nevettek a sok smiley val.

Innenen látszik, hogy nem kamu mondjuk, és engem az idegesít, hogy a 30 éves nő nem azért jelentkezik infora mert érdekli, hanem mert látja, hogy valakinek milyen jó munkahelye van és szimplán irigy.

A baj, csak az, hogy s..rból nem lehet várat építeni.

Na ja, szeretnétek a szintemre lejönni. Mit csináltál 12 évig??? Gondolom eltartottak.

2016. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!