Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 31 évesen megpróbálnátok...

31 évesen megpróbálnátok egyetemre menni?

Figyelt kérdés

Sokáig nem tudtam mi legyek,ezért eddig nem jelentkeztem egyetemre.

BME-VIK lett a választásom és jövőre megpróbálnék jelentkezni.


30/N



2016. jún. 20. 07:14
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
88%

Ami a kérdést illeti, nem te leszel az első és egyetlen aki 30 év felett kezdi el a tanulmányait.A 38%-al meg ne foglalkozz. Tipikusan az a fajta, aki az életben egy frusztrációkkal teli looser és az ilyen oldalakon éli ki a dühét.


Üdv egy BME-s diák.

2016. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

#21 Nem érdekel,hogy mit ír az a primitív alak. :)

Jó hallani ennyi pozitív megerősítést!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)

2016. jún. 20. 15:07
 23/29 anonim ***** válasza:
78%
15-nek: "Akik 30 évesen mennek egyetemre írják már le, hogy felvételiztek mert ahhoz újra kell érettségizni" - pontosan így:) Mi olyan nagy szám egy újraérettségizésben? (Főleg egy diploma után...)
2016. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
89%

mindenképpen kezd el..

múlt évben ELTE-re iratkoztam be (pénz hiánya miatt nem tudtam elkezdeni, ezért passziváltattam), de volt aki velem iratkozott be 55 évesen matematika szakra..

ha ez tesz boldoggá, vagy ebben látod a jövőd, akkor hiba kihagyni..

2016. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
39%

az elte-t ne hasonlítsuk össze a bme-vel

most a vik ről van szó.

Nem én írtam ki a kérdést és nem én járok az Óbudaira.

Ez csak a mai termés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2016. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tájékozottnak tűnsz, de akkor írd már le azt is, miért is kötelező újraérettségiznie annak, aki 30 évesen felvételizik.
2016. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
80%

Javaslom, hogy a következő évedet ráhangolódással töltsd. Főleg matekozz sokat, az segíteni fog. (khanacademy.org/math/calculus-home: kb ami itt van, az lesz az analízis tárgy (kivéve multivariable), ami az egyik legnagyobb szopás :D ha ezek nem mennek, akkor hozd fel magad, amennyire csak tudod. De ne aggódj, vannak a BME-n direkt ilyen bevezető/felzárkóztató tárgyak.) Programozni nem kell tudnod, de nem árt. Erre a Python-t javaslom, mert bár sokkal egyszerűbb, mint a C, amivel majd kezdtek, nagyon jól meg lehet érteni belőle a fontosabb logikai dolgokat. (codecademy.com)

Ha nem tudsz angolul legalább középszinten, de inkább közép-felső, akkor viszont arra gyúrj rá.

Sok sikert :)

(egy BME-s)

2016. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

#23,24 Nagyon köszönöm a támogató hozzáállást és szavaitokat!Nem hátrálok meg,mert tudom mit szeretnék! :)


#27 Nagyon köszönöm az információáradatod!

Le is mentettem mind és bele is vetem magam,hogy minden a lehető legjobban sikerüljön. :)

2016. jún. 20. 19:39
 29/29 anonim válasza:
Nos, felvettek?
2019. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!