Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni egyetem általános...

Debreceni egyetem általános orvosi karára jelentkezők? Hány pontotok lett? Hogy sikerültek az érettségik?

Figyelt kérdés
Én nagyon kiakadtam,hogy lehúzták szóbelin pedig jól feleltem. Napok óta emiatt vagyok kész idegroncs. Több mindenkitől hallottam, hogy az írásbelije rosszul sikerült, viszont a szóbelijét nem tudtam meg. Tényleg lehet, hogy ennyi marad a ponthatár? Bár szerintem megemelik,sajnos :(

2016. jún. 20. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

...

A ponthatárt SENKI sem önkényesen emelgeti, hanem a jelentkezők számától, azok pontjaitól és a keretszámtól függ, hogy mennyi lesz a határ. Rangsorolnak, ha benne vagy még a keretszámban a rangsor szerint, akkor bekerülsz, ennyi. Nincs itt semmilyen "megemelés".

Tényleg "lehet, hogy ennyi marad a ponthatár", de az is lehet, hogy 500 lesz..


Mennyi lett a pontod végül? Felesleges amúgy ezen rugózni.

Szerintem 420 fölé biztos nem megy, de a 410 szinte biztos.

2016. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem nem lettek túl jók az emeltek :/ nem is merem leírni a százalékokat..

420 pontom van...remélem elég lesz

2016. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!