Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi.hu-n az érettségi mellé...

Felvi.hu-n az érettségi mellé feltöltsem a dicsérő oklevelet is amit a jó szóbelik miatt kaptam vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Szüleim azt, mondják töltsem fel, de szerintem felesleges, mert nem ad semmi előnyt.


Ha feltöltöm még is akkor jó, ha hozzácsatolom az érettségihez majd később?


Még egy + kérdés?


Illetve az baj, hogy két külön dokumentumként töltöm fel a 11-es és 12-es bizonyítványt? Mert a 11-es, már fel lett dolgozva és akkor a 12-est holnap töltöm fel külön.



2016. jún. 21. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Neked plusz munka, az ügyintéző nem tud vele mit kezdeni.

Nem baj, ha külön töltöd fel.

2016. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kényten vagy külön feltölteni, hiszen a 11.-est már jelentkezéskor feltölthetted, 12.-es pedig csak most lett.

Dicsérő oklevélért nem adnak pontot, az senkit nem érdekel. Nem is hivatalos. De én azért gratulálok :)

A szüleid nincsenek képben a felvételivel kapcsolatban.

2016. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Töltsd csak fel nyugodtan, az a biztos, ha mindent làtnak, okozz szàmukra néhàny boldog percet azzal, hogy feltöltöd a fotód is mellé. Tudtommal azt is kell.
2016. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Ment a pacsi. Akkor nem töltöm fel.
2016. jún. 22. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!