Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gólyatáborba...

Szerintetek gólyatáborba érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Ha felvesznek jogra én elmennék nagyon viszont izgatott is vagyok miatta. Szerintetek érdemes elmenni? Lehet veszteni ha nem megyek el? Mennyibe szokott kerülni általában? Igaz hogy mindenki iszik? :))


20/L


2016. jún. 29. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem veszítesz semmit, ha nem mész. Főleg ha ELTE-s.
2016. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Elmehetsz.

A szajbol szajba vodka, a sztriptiz es a gruppen atlagos programoknak szamitanak arrafele. Aki ezekben nem hajlando reszt venni, azt kinezik, aki pedig netan nem is iszik, arra raszallnak.

Szoval ha ezekhez nem akarsz csatlakozni, inkabb ne menj. Golyatabor nelkul is teljesen jol be lehet illeszkedni. Meg jobban is, mintha elmesz, de ott latjak, hogy uristen nem vagy hajlando egy szal tangaban razni egy rakas ismeretlen ember elott.

2016. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én elszeretnék menni de szerintem nem muszáj ezeket csinálni. Ha azt mondom hogy nem akkor nem...

Amúgy Széchenyi Egyetem dfk

2016. jún. 29. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki szerint gólyatáborban csak ezek a dolgok vannak, azok valószínűleg csak hallomásból ismerik a programokat (igencsak szelektíven és eltúlozva), másrészt valószínűleg nem felnőtt emberek, illetve az egyetemistákat sem tartják annak, mivel ezek szerint nem dönthetnek önállóan, hogy miben akarnak részt venni és miben nem.
2016. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Termeszetesen, semmit sem muszaj. Csak eppen ki fognak nezni. Ha elmesz, egyszeruen iratlan szabaly, hogy valamit kotelezo elvallalnod. Persze ez majd ott dol el. Nincsenek mindig mindenhol botranyos feladatok, kifoghatsz normalisakat is. De azokat csinalnod kell. De a te vermersekletedtol is fugg az egesz, a durva dolgokat is bevallalhatod.
2016. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"másrészt valószínűleg nem felnőtt emberek, illetve az egyetemistákat sem tartják annak, mivel ezek szerint nem dönthetnek önállóan, hogy miben akarnak részt venni és miben nem."


- Az a szegény megerőszakolt lány se nagyon dönthetett...

Egyébként persze döntés kérdése, de ha pl. haverokkal moziba megyek, ahol tudom, mire számíthatok (vagyis, hogy filmet fognak vetíteni), jogosan néznek ki, ha én a film alatt beszélgetek, ultizom vagy bármi mást csinálok. Ha tudom hogy egy gólyatáborban mire lehet számítani, akkor vagy elmegyek, és nagyjából én is azt csinálom, vagy nem megyek el, mert ha nincs ahhoz kedvem, akkor felesleges.

2016. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

#6 Gratulálok, hogy sikerült egy bűncselekményt összekapcsolnod a gólyatábori feladatokkal. Ez alapján utcára se nagyon menjen ki egy nő, mert ott is szoktak erőszakolni. De tulajdonképpen otthon se maradjon, ugyanis a legtöbb nemi erőszak családtagok között történik.

És remélem, hogy a moziban a popcorn-t is kötelező jelleggel megveszed, mert tudvalevő, hogy ott szokás ilyet enni.

2016. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem mentem el tavaly, kicsit bántam, mert jó buli volt és játékokon kivül a piáért külön kellett fizetni így sok olyan volt aki nem ivott szinte semmit :) kollégista lettem így ugyis kollégistákkal vagyok jóban szinte kizárólag
2016. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!