Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor kezdtetek el aktívan...

Mikor kezdtetek el aktívan készülni az érettségire? (És milyen lett? )

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Még a hagyományos rendszerben érettségiztem.

Matekból és töriből felvételiztem. A matekra érettségi előtti nyáron kezdtem komolyabban készülni, a törire valamikor tavasszal...

A többiből szinte egyáltalán nem készültem, kivéve, amit az órákra át kellett nézni.

2016. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
11 vagyok: ja, az érettségi kitűnő lett, és fel is vettek az elsőként megjelölt helyre
2016. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 12 év alatt végig tanultam (nem öltem meg magam, de 5-ös voltam végig), így a középszintű érettségikre nem sokat készültem külön, csak órán. Töriből emelteztem, abból jártam 1 évig faktra (12-ben). Plusz két nyelvvizsga (szintén órán készültem fel, ill. fakton). Utolsó két hónapra mondom azt, hogy a törinek is rendesen nekiültem, ill majd a szóbelikre tanultam 1-2 hetet végig. 468 pontom lett. Sok siket 😊
2016. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Én aránylag keveset készültem konkrétan az érettségire, de a gimis évek alatt mindig tanultam, így lett emelt matek 91%, emelt kémia 97%, a közepek is mind 90% fölöttiek, 483 pontom lett.
2016. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!