Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki rossz volt matemikáb...

Ha valaki rossz volt matemikából, de minden másból jó, neki milyen piacképes diplomát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Matematikából csak 33 százalékot értem el, ami kettes.Illetve, magyarból lett még négyes.A többi tárgyam ötös lett.Angolból pedig emelteztem.


Az a helyzet, hogy én is tisztában vagyok vele, hogy csak a mérnöki, közgazdasági diplomák érnek sokat.Ezek piacképesek.

A közgazdasági jó, de elég matekos.



2016. júl. 18. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem küldeném felsőoktatásba azt, akinek ennyire nincsenek elképzelései. Próbáljon dolgozni, rövidebb képzésekbe belefogni, töltsön ki önismereti teszteket, és lásson világot, hogy egy kicsit jobban megismerje magát.
2016. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Amik jók azok matekosak pl: mérnöki szakok, informatika stb.

Ami nem matekos pl. az orvosi , oda meg rohadt nehéz bekerülni és elvégezni,tehát ezt sem ajánlom. De persze ide is kell a kémiához valamennyi matek,úgyhogy ezt nem lehet megúszni. Lehet érdemesebb lenne akkor inkább egy szakmát kitanulni amihez van kedved és elmenni külföldre dolgozni. Mert annak nincs sok értelme hogy szerezz egy büfé diplomát csak azért hogy egyetemre járhass ,aztán meg munkanélküliként tengődsz.

2016. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Gépészet
2016. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Nyelvek? Tolmács, fordítás, oktatás?
2016. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Piert ***** válasza:
Így van, tanulj nyelvket. Egy fordító, vagy tolmács elég kelendő ( főleg mondjuk valami egzotikusabb nyelvvel, mint kínai, spanyol, japán, etc.).
2016. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!