Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudok kezdeni a rossz...

Mit tudok kezdeni a rossz eredményeimmel (egyetem)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igen, a tipikus későn érő gondolkodásmód áldozata vagyok.


Nagyon rosszak lettek a középsulis eredményeim anno (tele 2-esekkel a bizi 3. és 4. osztályban is, csak az angolom jeles és a törim 4-es, a többi 2-es).


Az összes érettségim is 2-es, kivétel az angol, az emelt szinten lett 56%


A KRE japán szakra szeretnék menni, ahol a ponthatárok 350 körül vannak... Nos, mondanom sem kell, hogy ezekkel a sz*r jegyekkel meg sem közelítem azt.


Gondolkoztam rajta, hogy csinálok egy emelt törit (mert megtudnám csinálni), de azzal is ott lófecolnék 270-300 pont között.


Mit tudok most csinálni? Van valami mód rá, hogy szerezzek jobb bizonyítvány jegyeket? Felvenne egy középsuli negyedikbe (annak elelnére hogy már van negyedikes bizim) ismét, hogy kijavítsa ma hibáimat? Valami..? Akármi..?


2016. júl. 24. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálad csak a duplázás jöhet szóba. A jegyeket nem lehet újra megcsinálni.

Érettsgéizz újra angolból emelten és töriből is emeltezz, így meglesz a max 100 pluszpontod is és javítasz is az eredményeiden.

2016. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezekből van érettségim: angol emelt 56%, szlovák nyelv és irodalom - hagyományos 2-es, magyar nyelv és irodalom hagyományos 2-es, informatikai alapismeretek és programozás hagyományos 2-es + van egy ECDL vizsgám ami jeles.


Mit tudok ezek mellé befűzni? A töri emelt oké. Magyarból is újra csinálhatom? Infóból is?


Lehet még ezek mellett is érettségizni valamiből, amik + pontokat érnek?

2016. júl. 24. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Két új emelt érettségi.

Angol min. 65%

Töri min. 65%

360 pont

vagy közép töri 90%

angol emelt 70%

370 pont

2016. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!