Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerészek! Tényleg van...

Gyógyszerészek! Tényleg van nyári kötelező gyakorlat?

Figyelt kérdés
Ha igen, ez hogy néz ki?

2016. júl. 29. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. Sulival akkreditált helyre jelentkezel, ha elfogadnak kapsz egy koordinatort és az elején ismerkedsz a hellyel és nezed mit csinalnak, kicsit torolgetsz, aztán ha jo helyre jelentkeztel, csomagolhatsz, adagolhatsz ott készült krémeket gyógyszereket, akar lehet te magad keverhetsz is. Főleg ha már több éve vagy suliban :)
2016. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! És hanyadiktól kezdődik és mennyi idő? Csak gyógyszertárba lehet menni?
2016. júl. 30. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha mindig máshova mész, de szerintem ajánlott a gyogyszertarban kezdeni. A második nyáron már kell dolgozni
2016. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat! annyit még megkérdezhetek, hogy gyógyszergyárban lehet dolgozni? Illetve, ezek beszámítódnak valami szakmai tapasztalathoz vagy sem? továbbá ezekért pénzt kapnak a hallgatók?
2016. júl. 30. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

gyógyszergyárban lehet dolgozni?

- ha jól tudom igen, de azt későbbi nyarakra ajanljak.

ezek beszámítódnak valami szakmai tapasztalathoz vagy sem?

- ezek minden gyógyszerész hallgatónak kotelezok, így előnyt nem jelent mással szemben.

ezekért pénzt kapnak a hallgatók?

- nem kell pénzt adniuk, de hallottam már olyanról hogy kaptak érte pénzt, de nem szokás. Jól jön az ingyen munkaero nekik :D

2016. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Sokat segítettél. Szép napot! :)
2016. júl. 30. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!