Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Még van esélyem rá, hogy...

Még van esélyem rá, hogy orvos legyek?

Figyelt kérdés
Tavaly négyes voltam kémiából, de bele néztem egy emelt szintű érettségibe, és mintha nem is magyarul lenne. Ha ráhajtok, akkor még lesz esélyem megérteni? Mert mondjuk a számítások kész homály, a szöveget még csak magoltam. Bioszból hármas voltam, de sokkal jobban értem, és szeretem, mint a kémiát. Az ilyen eredmények nem túl kevesek egy orvosihoz?
2016. aug. 4. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De igen, ugyanis mind a kettőből emelten kell értettségizned. Ezután jön a neheze. Ha megtanulod most ezt a 2 tárgyat, akkor készülj fel, hogy ott lesznek olyan napok, hogy napi 10 órát is kell tanulni.
2016. aug. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esély mindig lesz, de ilyen előzmények után nem nagyon bizakodnék.

430-450 pont kell. Ehhez nagyon jó emelt színtű érettségit kell csinálnod.

2016. aug. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Jó reggelt ! Más kérdéseket tegyél fel magadnak.Példáúl Akarok orvos lenni ? Tudnám csinálni ? Megpróbálom ? Szerintem készülj fel,és próbáld meg.Azzal nem veszitesz ha megpróbálod.Azzal vesztel ha nem próbálod meg.
2016. aug. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szeretném ezt csinálni, csak az előző két évben nem igazán hajtottam rá, még van két évem felhozni, viszont már nem tanulunk se biológiát, se kémiát, csak fakultációként tudnám felvenni őket. Van bennem egy kevés félelem, hogy nem fog összejönni, de megpróbálom, veszíteni nem veszíthetek.:)
2016. aug. 4. 06:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mindenképpen akkor vedd fel (ha van emelt akkor emelt szinten) és emellett lehet kapni érettségire felkészítő könyveket és talán még tanárt is lehetne keresni, ha nagyon le vagy maradva kémiából.
2016. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!