Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két egyetemen fogok tanulni...

Két egyetemen fogok tanulni egyszerre, hogy lenne megoldható?

Figyelt kérdés
Felvettek jogra, államira, így lehetőségem volt egy fizetős szakra is jelentkezni, ezért egy pótfelvételin jelentkeztem a gazdálkodás és menedzsment szakra egy másik suliba, oda is felvettek csak ugye fizetősre. A jogot mindenképp nappalin szeretném elvégezni, és jelenleg még a gazdálkodás és menedzsmenten is nappalisnak vagyok beírva, szerintetek meg tudom oldani úgy az órarendem, hogy mindkettőn nappalin tudjak tanulni? Azt szeretném a legjobban, de végső esetben átmegyek levelezőre..

2016. aug. 11. 11:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Duplán fogynak, de a jog csak 10 félév, szóval marad 2. Ráadásul a jog az olcsóbb. Rákerestem, a Metropolitan kb az antitézise a Tesconak, szar, de legalább nagyon drága.
2016. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
ugyanezeket csinálom, csak levelezőn mindkettőt ;) :)
2016. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!