Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem OKJ-ra,de egyáltalán nem tetszik.Nem érdekel ez a szakma.Ráadásul 8-10 órám van egy nap.Valamiért nem volt önbizalmam egyetemre menni,de elég jó lett az érettségim és rájöttem,hogy igen is szeretnék.De kéne tennem egy szintemelő érettségit.De most itt vagyok benn ebben az OKJ-ban,2 évig reggel 6-tól este 5-6-ig (buszozás miatt) egy olyan szakon,ami nem is érdekel.A gimi ehhez képest leányálom volt.Jövőre meg akarom próbálni az egyetemet.Mit javasoltok?Iratkozzak ki és menjek el dolgozni?Vagy mit kéne tennem?

2016. szept. 6. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, iratkozz ki, és menj egyetemre. Addig meg dolgozz és tanulj. Ne pocsékolj se időt se energiát olyasmire, amit nem akarsz csinálni.
2016. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!