Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen biólógiával kapcsolatos...

Milyen biólógiával kapcsolatos szakmák vannak amiket tanulhatok MO-n és el is tudok helyezkedni egyetem után?

Figyelt kérdés
Most szakközépiskolába vagyis már szakgimnáziumba járok(10.osztály,16/F) a biológia az érdekel és megy is, ha jól tudom akkor fakultációként majd választhatom és érettségizhetek abból. Milyen főiskolára menjek majd ahol biosszal kapcsolatban tanulhatok(nem dr. cím)?

2016. szept. 10. 13:15
 1/3 A kérdező kommentje:
PTE-n esetleg valami biosz szakma? Csak mert akkor a bejárás biztosítható lenne
2016. szept. 10. 13:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. :( Orvos vagy valamilyen mérnök - elég sokféle mérnök van, nézz ki egy bioszosabbat. Ezekkel tutira találsz munkát, főleg ha ügyes is vagy. A többi az eléggé rosszul kereső, töltelék végzettség.
2016. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészségügyi mérnök, korábban orvosbiológiai mérnök ilyen szak például. Ez MSC ugyan, de én ezt tervezem. Ugyanis a biológiának taxonómia, stb részével nem szeretnék foglalkozni, de az egészségügyi gépek, stb érdekelnek.
2016. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!