Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kéne egy kis segitség Gundel...

Monszterkirály660 kérdése:

Kéne egy kis segitség Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola iskolába szeretnék járni (Pesten) véleményeket kérek szépen hogy megérné e oda járni meg hogy jo ot abban az iskolában lenni?

Figyelt kérdés
Fontos most vagyok hetedikes és előre el szeretném dőnteni

2016. szept. 13. 18:10
 1/5 anonim válasza:
Hogy őszinte legyek, mióta a centrumban van egyre rosszabb. Ráadáasul renrteg osztálytársam meggoldolta magát, és nem akar vendéglátós lenni, szóval egy sima gimnáziummal jobban jársz.
2016. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem, nem ,nem es nem!

Szornyu!! a tanarok 90% bunko ugyszint a draga titkarnenik akik azt gondoljak Ok pottyantottak a spanyol viaszt.

Inkabb Dobos C. Jozsef :)

2016. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm szépen a válaszokat
2016. okt. 31. 12:15
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én szeretem, eléggé megoszlanak a vélemények, de szerintem hozzáállás függő, illetve, hogy milyen az osztályod, milyen tanárokat kapsz, de ez minden más iskolában is fent áll. Én kéttannyelvűben vagyok, itt elég nagyok az elvárások, de ha tényleg akarod tanulni akkor nem akadály, én szeretem az iskolát. Persze, nem a legszebb, és vannak hátulütői, de szerintem jó választás :)
2017. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4-es ha menzas vagy, nem ajánlom.

Dolgoztam ott egy ideig, undorítóak a konyhai körülmények!!!

2017. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!