Másik város? Kollégium?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyanok, akiket a szüleik nem engedtek kollégiumba, de ti valahogy meggyőztétek őket és mégis másik városba mentetek tanulni? (mondjuk Pécs - Budapest távolságban) Hogyan győztétek meg a szüleiteket? Miért akartatok kollégisták lenni? Nem bántátok meg, hogy azok lettetek? Nyílt napokra elmentetek a másik városban lévő iskolába? És előkészítőkre? Nem vesztetek össze amiatt a szüleitekkel, hogy gyakran feljártatok? Köszönöm, annak, aki hasznos választ ad.

Ui.: Középiskolai kollégiumról van szó, most 8. - os vagyok. 14/l



2016. szept. 29. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk támogatták az ötletet, de érvelésnek felhozhatod azt, hogy ez egy remek kapcsolatteremtő lehetőség. Önállóságra, érettségre tanít. 4. Évemet húzom, nem bántam meg
2016. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van a városotokban jó középiskola fölösleges messze

lévő másik városba menni

2016. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pécs- Bp. nagyon nagy távolság

És jó gimik Pécsett is vannak

2016. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp Budapestre megyek és kollégista leszek, csak szeretnék választ kapni a feltett kérdéseimre.
2016. okt. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!