Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pszichiáter szeretnék...

Ha pszichiáter szeretnék lenni akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van rá esélyem?....Közgazdasági suliba járok elég jó suli, de ugye ott csak 3 évig tanulok bioszt és ugye ahozz kell. Anyám azt mondja kattos emberek közt én is bekattanok :D ..Na de ilyenkor mi a teendő? ....Sulit nem válthatok mert már 10-es vagyok és itt vannak a legjobb barátaim és elég nehezen barátkozom.

2016. okt. 11. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
orvosi egyetem
2016. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de miből érettségizek mert ugye vannak amik az alapok(töri ,magyar,irodalom,matek,nyelv+ nekem szakmaik és egy választott tantárgy de az a bioszt választhatom mert ezt nemtudom meg heti 2-t órám van meg majd 12.-ben lesz heti 1 és akkor külön tanárral tudnék abból érettségizni? aztán igazából szerintem 1 évet halasztanék mert rohadt drága az orvosi és addig dolgoznék és féretenném hogy legyen
2016. okt. 11. 08:41
 3/11 anonim ***** válasza:
biosz emelt kell + mellé vagy emelt kémia vagy emelt fizika. és nem drága, mert állami ösztöndíjas is van. mondjuk a könyvek drágák egy kicsit.
2016. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez így akkor nem jó mert csak egy választottam lehet. :/ Ilyenkor mit csináljak?
2016. okt. 11. 10:17
 5/11 A kérdező kommentje:
és úgy is csinálhatok érettségit ha már nem vagyok középiskolás mert akkor most sztem megcsinálom a bioszt(külön tanárral és az lesz az 1+ és utána amelyik évben halasztok majd egy fizikát)
2016. okt. 11. 10:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem csak egy álasztottad lehet, ez marhaság. Annyi tárgyból érettségizel, amennyiből csak akarsz.
2016. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nekünk ezt mondták a suliban :/
2016. okt. 11. 13:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, egy választható kötelező! ami nem azt jelenti, hogy csak egy lehet. Ha akarsz akkor akár 10 tárgyból is érettségizhetsz.---
2016. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem mondták ezt, mert nem igaz.
2016. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
huu akkor megnyugodtam és akkor kell egy bisz emelt és akkor fizikának is emeltnek kell lenni? .... Felsőfokú nyelvtudás kell?
2016. okt. 11. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!