Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri előfizetni az easymaths...

Megéri előfizetni az easymaths.hu oldalra? (Corvinus)

Figyelt kérdés
A matek 1 és a mikroökonómia érdekelne

2016. okt. 18. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én számvitelre fizettem ott elő tavaly, és az nagyon sokat segített :)
2016. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a zöld!:) Többiek? Ja és lehet olyat csinálni, hogy mondjuk 5-en összedobjuk az előfizetésre a pénzt és mindenki használja? Vagy egyszerre csak egy ember tud belépni?
2016. okt. 18. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

matek1 és 2öt mateking.hu-ról tanultam, ez már fizetős.

de az angol verziója ingyenes:

[link]


az easymaths.hu-ról nem hallottam semmit :)

mikroból szerintem érdemesebb eljárni fizetős konzultációra :) ha persze a gyakorlati óra alatt nem tudsz megvilágosodni

2016. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hú köszi ez az oldal nagyon tetszik amit küldtél.



Mikroról valakinek személyes tapasztalat?

2016. okt. 18. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Az easymaths-et és a mateking-et tudomásom szerint ugyanaz a társaság csinálja. Elvileg működik hogy többen összedobják az előfizetést, csak annyi a gond, hogy limitált számban nézheted meg a feltöltött videókat (azt hiszem 3x), utána újra elő kell fizetni. Amúgy tavasszal még hétvégente feleannyiért vehetted meg az órákat, de nem tudom hogy ez így van-e még.
2016. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor valószínleg egyedül fogom megvrnni.


3as aathxplain mennyire van elmaradva a matekonghez képest, mennyire hiányos? Úgy láttam beta verzióban van még csak

2016. okt. 19. 00:01
 7/8 anonim ***** válasza:

mikroból menj felkészitőre :) express vagy corvinusmatek


csináld az órai példákat és a munkafüzetet, a gyakorlati számoláspéldák vannak túlsúlyban

2016. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvettem végül és nem érte meg. Akik gondolkodnak rajta hogy megvegyék: menjetek expresszakadémiára, megéri.
2016. dec. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!