Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen magántanulonak lenni,...

Milyen magántanulonak lenni, megéri?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy akik magántanulok, orulnek hogy azok lettek? Amit tudni kell rolam hogy magányos, antiszociális, szerethiányos fiu vagyok, utálok emberek kozé menni és beszelni veluk. Most vagyok 14 éves, 8-ikos és személy szerint sokat játszok gépemen (mostanában nincs nagyon idom) és amugy most váltottam iskolát is mert elozo iskolámban szinten utáltam mindenkit! Ha mennek tovább tanulni akkor szakgimnáziumba mennek, info szakosra, ezért is kérdem hogy megéri magántanulonak lenni?

2016. okt. 18. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus jobban megérné. Milyen életed lesz így? Egy igazi kocka felesége vagyok ezért hidd el szeretettel mondom: foglalkozz magaddal! Tegyél azért hogy legyen életed a dobozon kívül is mert megéri!!
2016. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim és oket szeretem tiszta szivbol ha fiu ha lány, egyformán, csak sajnos mindegyikkuk kulfoldon lakik
2016. okt. 18. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Itthon vajon miért nincs? Miért csak virtuálisan? Hogyan képzeled el a jövőd? Barátnő, barátok, család, gyerekek? Ha 14 évesen kiszakadsz a társasági életből, nem harcolod meg a megharcolandó problémákat, akkor mi alakítja a jellemed? Hogyan leszel szerelmes egy lányba, ha nem szúrod ki a suliban? Hogyan lesznek hús-vér tapasztalataid? A ferjem neten ismertem meg és igen, ez is egy lehetőség. De látom, hogy milyen téren és mennyi minden kimaradt neki, ami nekem megvolt. És sajnálom. Mert szerintem az igazi élet része az is. Tudja ő is de utólag már nem változtathat. Te még igen. Ne fuss el és bújj el az élet elől. Nehéz. Tudom.
2016. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát hogy miért nincs valoéletben? Mert nem vagyok része ennek a mai páwa gyerek és tinipcsa társaságnak, oszinte vagyok mindenkivel, nem vagy kétszinu és ez nem tetszik a legtobb embernek ..
2016. okt. 18. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez biztos. De nem hiszem, hogy nincsenek mások, mint te is, akik másképp gondolkodtok.
2016. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!