Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehetne megszeretni egy...

Hogy lehetne megszeretni egy tantárgyat?

Figyelt kérdés
Na hol is kezdjem 7.-es vagyok és ugye idén jött be a kémia az elején tetszett de amikor írtunk egy dolgozatot (amire egyébként rendesen tanultam) kettes lett!!!! egyébként 4-es 5-ös tanuló vagyok és így teljesen elment a kedvem a kémia tanulástol.... pedig tudomhogy most kéne belehúzni de... ha egyszerűen múltkor is csmót tanutam és 2est kaptam egyszerűen úgy érzem nem éri meg amugy szeretek tanulni de ez teljesen elvette a kedvem:(((( valaki segítsen!! 12/L

2016. okt. 18. 17:51
 1/4 Illetlen Levesek 4 válasza:

A kémia a legjobb tantárgy. A kémia A tudomány.

Nem elég bemagolni, meg kell érteni.

Melyik része nem megy?

2016. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is magolok/magoltam pár dolgozatnál,de meg is kell érteni,hidd el ugy konnyebb.

12/L

2016. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha segítőkész a tanár, kérd meg, hogy nézzétek végig a válaszaidat, és találjátok ki együtt, mi a problémád. Ha a saját tanárod esetleg nem kapható arra, hogy energiát fektessen az előremutató tanácsok megfogalmazására, akkor kérj másik kémia tanártól segítséget.

(Ha megírod, pontosan mivel is van problémád, talán mi is tudunk tippeket adni.)

2016. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is hetedikes vagyok, és nekem is sikerült az első dogámra három-negyedet kapni:(. Fél pontra nem adta meg a tanár a 4-t! Na, mindegy nem ez a lényeg. Én jó tanuló vagyok, tavaly kitűnő lettem. Így eléggé meglepődtek a többiek(osztálytárs, szülők stb..) ezen. Nálunk lehet kiselőadásokat tartani időnként. Én igyekszem mennél többet kapni ezekből, mert így ki tudom javítani. Értettem azt az anyagot, amiből 3-t kaptam, csak olyanok voltak a hibáim, hogy oldódást írtam oldhatóság helyett. Ha neked nem így volt, kérj valamilyen segítséget, hogy megértsd az anyagot!

2016. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!