Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma illik az alábbir...

Milyen szakma illik az alábbira és hol tudom tanulni?

Figyelt kérdés

Megfogalmazom,hogy pontosan mivel is szeretnék foglalkozni és erre kérek normális válaszokat!

A politikával kapcsolatos dolgokat szeretem.A problémák mögé látok és vannak is ötleteim.Ezzel igazából az országon akarok segíteni...

Remélem valamennyire érthetően fogalmaztam...

Egyébként olyan szakot vagy szakmát keresek amivel el is tudok helyezkedni...



2016. okt. 24. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, lehetsz politikus. Ehhez bármit tanulhatsz, de a tipikus szakmák a politikusok között a jogász és a közgazdász. Mindenesetre csatlakozz valamelyik párt ifjúsági szervezetéhez, és az egyetem is vegyél részt a közéletben (HÖK, egyéb diákszervezetek).


Szerintem az országon, az embereken bármilyen szakmában segíthetsz: szociális segítő, tanár, orvos, gyógyszerész, stb.

2016. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!