Emberi erőforrások MA?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mesterképzés választás előtt állok, jelenleg közigazgatás-szervező BA-n vagyok. Elgondolkodtam azon hogy a mesterképzésemet egy kissé más irányban szerezném meg, mégpedig Emberi Erőforrások MA-n. Az ötlet onnan jött, hogy a közigazgatás szakon volt 2 félévig humánpolitikával (hr-el) kapcsolatos tárgyaim és nagyon megtetszettek. A problémám viszont az, hogy sehol nem találok olyan embert aki tudna erről mesélni nekem, hogy mégis milyen a képzés (pl SZIE-GTK-n) és aki elvégezte hol helyezkedett el vagyis milyen pozícióban. Még egy gondom lenne, mégpedig az hogy a felvi.hu-n a "diplomán túl" részben a mesterképzés szak keresőben, ahol be kell állítani az alapszakot és ahhoz mérten kiadja a mesterszakokat..és félek, hogy az én alapképzési szakommal ezt nem lehet összeegyeztetni, tehát nem tudok rá jelentkezni mivel az én szakomnál nem adta ki mint lehetőség..Ti milyen alapképzési szakokkal jelentkeztetek rá? Köszi előre is a válaszokat!

2016. nov. 18. 17:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!