Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem tervezőgrafikus, fotográfus szak?

Figyelt kérdés
Egyelőre még nem döntöttem, hol szeretnék továbbtanulni, de a METU kezd megtetszeni. Valaki tudna nekem mesélni a fent említett szakokról és a felvételiről? Mire számíthatok, ha jelentkezem?

2017. jan. 5. 17:11
 1/2 Mentos válasza:
legyen nagyon sok pénzed hozzá! Már az egyetemhez mert az önköltséges és nem az olcsók közül
2017. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy diákhitel 2, én is azzal fizetem. Viszont én animáció szakon vagyok. Nem túl előnyös hitellel kezdeni az életedet, ezért fontold meg, hogy megéri-e neked. Én mindig is animációt akartam tanulni, és szerelmes lettem a METU-ba, szóval egyértelmű, hogy nekem megéri.


Azt ajánlom, hogy jövőhét csütörtökön (is) lesz nyílt nap, és ott személyesen tudsz érdeklődni ezekről. Nem tudom, hogy más szakokon hogy műkődik, de animáción szoktak diákok is lenni, akiktől személyesen lehet kérdezni dolgokat (én is ott leszek, de ez mellékes).


Felvételi kapcsán azt tudom mondani, ami általánosan érvényes az összes művészeti szakra, hogy senkit sem érdekel az érettségid (csak legyen meg), hanem alkalmassági vizsga van. Ez mindenhol mást jelent, valahol filmet kell csinálni, nálunk animációs feladatokat kellett megoldani, ennek is utána tudsz érdeklődni a nyílt napon.

2017. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!