Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet valakiből filmren...

Hogyan lehet valakiből filmrendező? (Iskolák)

Figyelt kérdés

Mostanában sok ilyesmi kérdéssel találkoztam itt, de feltenném én is a kérdést, ugyanis érdekelne.

Egyedül az SzFE-n lehet elérni valamit, vagy van lehetőség máshol is? Ha jól tudom az ELTE-n is van ilyen szak, vagy Budapest film academy? Hol lehet igazán kitörni és esélyekkel indulni?


2017. jan. 6. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Van már valami komolyabb filmed, filmjeid?
2017. jan. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem, de most van egy alapkoncepcióm, bár kifejezetten én még nem készítettem. Viszont én elég sokat szoktam filmezni.
2017. jan. 7. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy filmezel?

Csinálj saját kisfilmeket, Bokor Pálnak van egy jó könyve.

Az iskola nehogy azt hidd, hogy majd olyan sokat tesz hozzád.

2017. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Filmet nézni. Rendező stílusait megfigyelni közben és hasonló.

Persze, tudom, hogy nem, de viszont ha elvégzek egy iskolát, akkor talán több kapu nyílik meg előttem, nem? Több lehetőségem lehet vele?!

2017. jan. 7. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondom, csinálj filmeket és pakold fel őket a netre.

Ha elég jó vagy, utána el tudsz menni valahová bedolgozni.

Azért nem 20 évesen leszel rendező. Dolgozz vágóként, építsd a kapcsolataid. Ott van Tilla. Műsorvezető, de voltak ismerősei meg egy épkézláb ötlete, aztán helló.

2017. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak az SzFe, de oda bekerülni lehetetlenség.
2017. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!