Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-TTIK mérnökinformatikus...

SZTE-TTIK mérnökinformatikus vagy GAMF mérnökinformatika?

Figyelt kérdés

Üdv!

Továbbtanulás előtt állok, ezért szeretném a véleményeteket kérni 1-2 dologban. Jelenlegi hallgatóktól várok válaszokat, de természetesen a már végzettek tapasztalatait is szívesen várom! Elsőként is melyik iskola lenne a nehezebb, hol jobb az oktatás, melyik diplomával könnyebb elhelyezkedni?

Körülbelül 340 pontom lenne az érettségin ha minden jól alakul. Egy ilyen pontértékkel lenne esélyem bejutni államilag támogatott képzésre?

Továbbá még érdekelnek további ötletek, tippek a továbbtanulással kapcsolatban. (koli vagy albérlet, milyen számítástechnikai eszközt ajánlotok gyakorlásra stb..) Lényeg, hogy minden érdekelne! :)


2017. jan. 6. 23:01
 1/3 Krukutyán Levente válasza:

Hát nem tudom melyik a jobb, sőt ki tudhatja ezt igazán? Egyszerre nem jár az ember 2 egyetemre ugyanarra a szakra ráadásul.


Bejutni betudsz. Én szte-n vagyok mérnökinfen 2014 be elég volt azt hiszem 289 pont.


Szerezz laptopot mert jól jön, nem kell erőgép csak vigyen dolgokat ( VisualStudio, MATLAB stb ). Kezdj el C-t tanulni előre.


Amúgy elég nehéz szak...

2017. jan. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A tanulmányi részéhez nem tudok hozzászólni, de én jártam kecskemétre fél évig, és életem egyik legnagyobb csalódása volt az a város. Az egyetemi élet teljes hiánya, semmi lehetőség, mindezek mellett még a homokbányai koliban laktam, ami a város szélén van. Ha nem örökszűz fiúk gyűrűjében akarod átélni az egyetemi életedet, akkor válaszd szegedet! A szakodon a nemek aránya nem lesz semmivel jobb, mint kecskeméten, de egy sokkal nagyobb egyetemre fogsz járni, ráadásul egy olyan karra,ahol rengeteg csaj van. Ha akarsz, akkor el tudsz menni bulizni, nem fog megenni az unalom. Ez nagyon sokat számít ám! Lehet elfogult vagyok, mivel Szeged a kedvenc magyar városom,de azért fontold meg,amit írtam :) Én egyébként egyetemet váltottam és szegedre járok,életem döntése volt. A mai napig borsódzik a hátam ,ha kecskemétre gondolok.
2017. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetemi éveidet* :D bocsi
2017. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!