Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE kémia Bsc-s hallgatók...

SZTE kémia Bsc-s hallgatók tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Felvételi előtt állok, emelt kémia és biológiás vagyok. Gyógyszerészetet fogok megjelölni elsőnek, azonban ha lecsúsznék róla, akkor másodiknak kémia Bsc-t szeretnék jelölni. Milyen véleményeket tudnátok róla mondani? Mennyire nehéz? Esetleg van olyan aki GYTK-ról ment át és úgy tud esetleg nyilatkozni? Milyen tantárgyak vannak, illetve a szakirányok milyenek.

2016. dec. 28. 09:39
 1/1 anonim válasza:
Figyelj, elsőre kegyetlen lesz, de hozzá lehet szokni :) Én is az SZTE-re jártam, kijártam a kémia alapszakot, de nem ezen a területen helyezkedtem el (nem akartam kémiával foglalkozni, csak ez a tantárgy ment a legjobban :D ) A tantárgyak fent vannak a kar honlapján. Volt gyógyszerész kollégám is, igazából mindketten ugyanúgy szidtuk az egészet :D De ha szereted a kémiát, érted és eltökélt vagy, meg tudod csinálni! :) Nem tudom mennyire kielégítő a válaszom, de most hirtelen ennyit tudok róla elmondani..
2017. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!