Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus vagy WU? Melyik a jobb?

Corvinus vagy WU? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik ad hasznosabb tudást? Melyik a presztízsesebb?

2017. jan. 9. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Corvinusra járok, én is gondolkodtam a WU-n is. Ha csak a ranglistákat nézed jóval előrébb rangsorolt, de leírom, hogy miért nem választottam azt.

Baromi sokan járnak oda, pedig szerintem kevesebb szakjai is van, mint a BCE-nek, szóval kissé tömegképzés érzete van. Szinte bárkit felvesznek, olyan alapon, hogy, ha nem bírja úgyis kibukik. Ez lehet, hogy valakinek előny,de nekem nem szimpatikus. Szerintem az is árulkodó, hogy B2-es nyelvtudás is elég a felvételhez. Oké saját érdek, hogy az ember megértse amit tanul, de szerintem ez kevés.

Összességében, lehet Magyarországhoz viszonyítva némileg rangosabb a képzés, de világviszonylatban bőven nem elit egyetem, szóval szerintem nem éri meg oda menni. Akkor sokkal inkább már Németország, szintén ingyenes a képzés, de vannak minőségibb egyetemek.

Amúgy melyik szakra mennél?

2017. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
uppsz kicsit sok is írtam
2017. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Várom a további válaszokat.
2017. jan. 12. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a BCE-t pénzügyileg kinyírja a hallgatókat. Az előadás + gyakorlat sok tárgyól nem elég a teljesítére. Drága felkészítőkre kell járni. a WU-t sem. inkább BGE, BME de még a ZSKF is. Corvinus lehetetlen dolgozni és extrém drága 350.000 ft, ha mégis államis vagy, 3,00 alatt azonnal átteszne önköltségesre.
2017. jan. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó nem tudom hol él. A fél egyetem dolgozik iskola mellett. (BCE)
2017. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!