Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A "természetismeret-környezett...

A "természetismeret-környezettan tanár" szak mit takar?

Figyelt kérdés

Ha ezt választanám második tárgynak, akkor mit tudnák vele tanítani? (a biológia tanár mellé keresek második szakot)

Kell szóbeli vizsga hozzá az érettségin kívül?(egy régebbi ,pár éves neten talált dokumentumban olvastam.) Ez most is érvényes? Ha igen miből áll?


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. jan. 23. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Bocsánat nem tudom miért küldte el a gép ennyiszer.. :(
2017. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert hiba volt az oldalon, ilyenkor ez gyakran megesik.
2017. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én kémia és környezettan tanár szakon végeztem az egyetemen, el kell mondanom, 17 éve sehová nem tudtam elhelyezkedni tanítani. Amikor végeztem, 2002-ben, már akkor beadtam Soprontól Szegedig mindenhova az önéletrajzom, de semmi reakció nem volt. 2003-ban sem. Maximum Mucsajröcsögére mehettem volna, vagy mehetnék most. Pedig nem kettessel végeztem...Kémiával laborba laboránsnak éhbérért el lehet menni. Környezettannal meg sehova. Szerintem. Én évek óta még csak álláshirdetést sem látok ezzel kapcsolatban.
2019. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
2007-ben biosz mellé elvégeztem a környezettan szakot, ezzel hivatalosan taníthattam kémiát és fizikát is, a szakos kollégák legnagyobb felháborodása mellett. Megszakadtam, mert az alacsony óraszám miatt egyszerre 4-5 tantárgyat kellett tanítanom felsőben és még így sem jött ki a kötelező óraszámom, ezért tg, korrep, ofő, tanszoba kiegészítéseket kaptam. Ha nagy iskolába mész, akkor rendben, egyébként sajnos haszontalan.
2021. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!