Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Eddig voltak elképzeléseim, de mostanra az egész ködössé vált. Ki kéne választanom legalább 3 felsőoktatási intézményt, de ötletem sincs. Gondoltam a MOME-re, mert viszonylag jól rajzolok, fotográfiába is van tapasztalatom, de oda nem lehet jelentkezni simán. Leginkább digitális grafika, animáció vagy fotográfia érdekel. Esetleg ha valaki odajár, leírná, hogy került be?

2017. jan. 24. 15:07
 1/8 A kérdező kommentje:
18/f
2017. jan. 24. 15:11
 2/8 anonim válasza:
2017. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A MOME az nagyon protekciós. Akkor inkább Metropolitan.
2017. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 most nagyon okosnak érzed magad, nemde?


#2 köszi

2017. jan. 24. 23:47
 5/8 A kérdező kommentje:
még annyi, ez lehet hülyeség, de a Metropolitan-en a képi ábzázolás, illetve az animáció szakokon nincs öszöndíj?
2017. jan. 24. 23:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok.


A metropolitan onkoltseges, szoval szerintem nincs.

2017. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A momet felejtsd el, általában azokat veszik fel akik "bevásárolják" magukat de egyáltalán nem annyira szinvonalas az egyetem mint amilyennek kívülről tűnik!

Ha olyan embert akinek nincs protekciója fel is vesznek, mindenkinek a csicskája lesz ott.

Tapasztalatból mondom, velem például megcsinálták.

2017. febr. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A hetesnek már máshol is láttam válaszát, ahogy a stílusát elnézem nem véletlen 12%. Ez csak egy, és nagyon radikális nézőpont.

Én nagyon sok jó véleményt hallottam a MOME-ról ismerősöktől.

De úgy odamenni hogy "viszonylag jól rajzolok" semmi értelme. Olyan embereket keresnek akiknél a jó rajzkészség az ALAP, és erre még jön a kreativitás. Művészeti egyetemre azért menni mert rajzolgatsz nem érdemes, hidd el.

2017. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!