Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem könnyűipari...

Óbudai Egyetem könnyűipari mérnök illetve ipari termék- és formatervező vélemények?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 21:51
 1/4 anonim válasza:
szia :) én is odajelentkezek, ezt a kettőt jelölöm meg az első két helyen. Tehát sokat nem tudok róla, de úgy hallottam a tanulóktól, hogy a könnyűiparival jobban el lehet helyezkedni,mert ők megvalósítják, míg a másik "csak" tervez. NEkem mindkettő tetszik :)
2017. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könnyűiparin sokkal több a műszaki tárgy
2017. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom végül hova jelentkeztél, de én itf-es vagyok és nagyon szeretem. :)

Az alapozó tárgyakkal sokat szív az ember, de hát ez minden egyetemen így van. A kip az műszakiasabb. Nekünk, itf-eseknek csak egy félév műszaki kémiánk volt, a kipeseknek több. De a matek, fizika, az egész karnak egységes (köm, kip, itf).

2017. aug. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még.

Nem szeretnélek elkeseríteni, én ide jöttem művészeti helyett (az volt a vágyam) és megbántam..

Ha inkább vagy művész beállítottságú, menekülj. Nagyon megfogod bánni, ugyanaz az alapozó mint pl. egy gépészmérnökin, nagyon sokat bukdácsolnak. Mellesleg nekem az emberek kb. 80%-a azt mondtam, nem fogok tudni vele elhelyezkedni. Se nem mérnöki, se nem művészeti.


Ha még nem döntöttél, fontoldd meg! Én most tervezek felvételizni tervezőgrafikára.

2019. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!