Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s képzésen lehetek magánta...

OKJ-s képzésen lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
Gépgyártástechnológiai technikus szakon vagyok és szeretném befejezni azonban nem tudok megfelelően bejárni az iskolába, mert dolgoznom kell és a többi teendőmet végeznem. Ezért gondoltam hogy hátha lehetnék magántanuló, mert akkor az időmet jobban be tudnám osztani.

2017. febr. 14. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2017. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami csoporttárssal v tanárral beszéld meg hogy átküldi az anyagot és csak a vizsgákra jársz be. Az már nem általános v középsuli, hogy mindenről be kell számolnod, hogy hol vagy; kivéve ha mondjuk ötödév egy szakközépben, mert nálunk ott még kellett igazolás, de ha jó helyre jársz, akkor ott nem kérik rajtad számon, hogy hol voltál. De pl én anno olyan helyre jártam, ahol mate-emet nem engedték el 19 évesen időpontra orvoshoz. Elektromos volt a bejárati ajtó, de ő miután belátta, hogy nem tud hatni a portásra, benyomta ott a portásnál magának azt a gombot, és kiment. Vagy amúgy nekünk pl volt olyan is, hogy az okj-s csoportnak létrehoztunk fészbukcsoportot, és akkor oda töltögettük föl a tananyagokat, és akkor mindenkinek megvolt.
2017. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*ja és ez két külön képzés volt, amit írtam.
2017. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!