Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok. Fiúk, lányok, kiváncsi lennék mindkét nézőpontra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom tovább már ezt a helyzetet. Egy éve van barátnőm, és húsz éve van anyám... Apámtól elvált, ketten élünk, és elviselhetetlen. Depressziós, nyugtatókon él, már többször kísérelt meg öngyilkosságot. Szórja a pénzt, folyton veszekedik, ha kell még fel is pofoz. Én gürizek mint egy állat, kétféle melót is végzek, hogy eltartsam magunkat, de folyton csak a stressz... A barátnőmet nagyon szeretem. Igyekszek minél több időt vele tölteni, folyton meglepem, pizzázással, édességgel, virággal. Egyre komolyabb a kapcsolatunk és szóba jött, hogy akár náluk is aludhatnék és minden ami ezzel jár. Ha tehetném minden éjjel vele aludnék, de én szeretem anyámat, és félek, ha nem alszom otthon, kárt tesz magában (már nem egyszer megtörtént). A barátnőm próbált türelmes lenni, de azt mondja, már elege van.
2014. szept. 30. 23:25
 1/4 ASDEFJÓZSEF válasza:
Sok sikert
2014. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aludhatna ott a barátnőd.

Vagy valahogy vedd rá anyukádat, hogy járjon el pszichológushoz. Esetleg bepasiztathatnád. Magányos.

Vagy elmésza barátnődhöz, de előtte elpakolsz mindent, amivel anyád kárt tehet magában. Olló, kés, gyógyszerek, kötél. Előtte pedig elmondod neki napjában párszor, hogy szereted őt, de a kisfia felnőtt.

2014. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A pasikat elriassza, a barátnőmet a közelébe nem viszem, a gyógyszereihez nem nagyon férek hozzá, de ez talán beválhat... Kicsit nyugodtabb lennék.
2014. szept. 30. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:
én hagynám had végezzen magával a hülyéje...
2014. okt. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!