Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Orvosi lenne a cél, segítség...

Blant kérdése:

Orvosi lenne a cél, segítség kellene, mert tanácstalan vagyok! Milyen könyveket kellene használnom? Illetve Szegeden a Magister Universitas-ra lennék kíváncsi?! Többi részletesen lent!

Figyelt kérdés
Mivan olyankor ha rossz a kémia\fizika tanárom? Magán tanárhoz kellene járnom? Illetve milyen Szegeden a Magister Universitas? Mennyibe kerül és meg éri az árát? Orvosi lenne a cél. Sokszor kérdezték már, de milyen konyveket használjak bioszra és kémiára? A legjobb könyvek érdekelnek, amikben tényleg nincs felesleges információ, sok oldalról, sok félét hallottam és már nem vagyok benne biztos, mely könyvek lennéneqk a jók. Valaki Szerényit mond,valaki Gál Bélát?? Valaki Mozaikost,szóval? Egyedül a felkészülés mennyire rossz a két emelt bioszra tantárgyra?

2016. nov. 19. 18:11
 1/2 anonim válasza:
100%

En ugyan Pecsre jarok, de remelem igy is fogok tudni segiteni. En a Mozaikos konyvekbol tanultam, letezik beloluk egy felkeszito/osszefoglalo verzio is a 11.-12.-es anyaghoz, nagyon hasznos az a konyv, minden lenyeges benne van es en nem emlekszem sok felesleges dologra benne. Mi az iskolaban a Villanyi fele konyvet hasznaltuk, de az nekem nem jott be. Nagyon sok volt, elvesztem benne es tul szaraz volt. Ezt a masik ketto konyvet, amit irsz, nem ismerem.

Kulontanarhoz szerintem mindenkepp menj el, en is jartam utolso ket evben, egyedul szerintem nagyon nehez felkeszulni. Akar a sajat tanaraidat es megkerdezheted, ha valamelyikuket jonak tartod, vagy erdeklodj korbe, mas iskolakban vagy a varosban kit ajanlanak.

2016. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "Gál Bélás" az a Mozaikos. :D Egyébként én arra szavazok. Kémiából szintén Mozaik + Műszaki kiadó.

Magister Universitas idén 47 ezer ft volt/tantárgy, ha szept. 23-ig befizetted, amúgy nem tudom már mennyi. Egyéb infókat róla max. privátban.

2016. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!