Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit tanácstalan vagyok....

Kicsit tanácstalan vagyok. Most 9hós a kislányom és kiváncsi lennék, a hasonló korú babák étrendjére, mit szoktak enni minden nap, hogy változatos is legyen az ennivaló?

Figyelt kérdés
Anyatejes, és reggel néha még délben és este szopizik.
2009. aug. 20. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekünk változó délelőtt még 2 szopi, néha gyümi, ebédre mindig más főzelék vagy húsétel, délután még gyümi vagy joghurt.

Nem tudom a változatosságot hogy érted. Hogy naponta mindig mást? Most már nagyjából mindent ehet, még amit te főzől abból is ehet.

2009. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen arra lennék kiváncsi, hogy mi mindent ehet már. Reggel szopizik tizórai általában valamilyen tejpép ebédre főzi uzsonnára gyümölcs közben szopi és este szintén tejpép és utána szopi mert csak igy alszik el.
2009. aug. 20. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!Az én babóm is 9honapos csak fiú és még szopizik.Én reggelre gyümit adok neki banán vagy alma stb egy óra fele van az ebéd akor sonka tésztával vagy valamilyen főzzelék ,pulyka húsi ,csirke húsi,imádja.Délután ugyszintén kap gyümit este meg tejbe grizt van bébiknek való azt szoktam adni és persze közbe megy a szopizás és hiába eszik ennyit napközbe éjszaka fel kell vagy 4-szer szopizni ,teát vagy gyümi levet is kap.És szoktam még neki tejpépet is adni amit nagyon imád Milupától sztracsisat nagyon szereti.Hát ennyi a mi étrendünk próbálom változatosabá tenni neki.Üdv.Boldog Kisfiú anyukája!
2009. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!