Így lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
Beilleszkedési problémáim vannak már évek óta, azt hiszem, első osztályban kezdődtek a problémák. Hatodik osztályos koromban pedig egy nagyobb lelki trauma ért így beszédhiba alakult ki nálam. Legsúlyosabb beszédhibám van, emiatt nagyon zárkózott vagyok, iskolában mindig attól félek hogy ne engem szólítsanak fel, és nincs olyan nap amikor ne lennék ideges. Rengeteget hiányzok, tanulni nem tudok. Így lehetek magántanuló?

#középiskola #magántanuló #informatikai szakgimnázium
2017. febr. 20. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt először is a szüleiddel kellene megbeszélni.
2017. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iskolaváltás (és persze pszichológusi segítség) nem lenne megoldás?
2017. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Szüleimmel már megbeszéltem, már csak azt kéne tudnom hogy így megkaphatom-e a magántanuló-jogot.


Utolsó, első osztályos korom óta beilleszkedési problémáim vannak, iskolaváltás nem hiszem hogy segítene, pszichológusnál fogok szerintem majd próbálkozni.

2017. febr. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!