Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljam meg? Sür gős...

Hogyan tanuljam meg? Sür gős lenne.

Figyelt kérdés

19oldalt kell megtanulnom hétfőre és nem tudom hogy hogyan. Az anyag nem igazán érdekel ugymond.

Akaraterőm 0. És nem tudom hogy tanuljam meg. Segítsetek légyszi.



#Tanulástechnikák
2017. febr. 24. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Addig olvasd át ismételve, amíg nem érzed, hogy már nem bírod.
2017. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mit ?
2017. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akaraterő 0. = Eredmény 0. = Felelősség 100%


Az egész rajtad múlik. Ha csinálod az is, ha nem, az is. Senki nem tudja itt megmondani a tutit, mert nem létezik. Az történik az életedben, amit te akarsz. Ha sikert akarsz teszel érte. Ha nem, akkor meg elbuksz. Azt is magadnak köszönheted.

2017. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kertem hanem segítséget másnak mondd ezt aki véleményt kér.

Ez egy szakmai tantárgy. És nem tudom hogy tanuljam.. nem marad meg.

2017. febr. 24. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig nem beszélt ám rosszat a 3-as. Már eleve a kérdésfelvetésben is kizárod, hogy meg tudnád tanulni :-(

Írhatunk mi itt bármilyen technikát, ha TE nem akarod megtanulni, ha TE nem állsz neki, akkor nem fog sikerülni.

Ülj le, mondd el magadnak, hogy meg tudod csinálni, MEG AKAROD CSINÁLNI és kezd el olvasni, utána csinálj vázlatot, puskát, bármit, amivel írnod kell és a lényeg megmarad.

19 oldal nem olyan sok - 2 nap alatt simán meg lehet tanulni

2017. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kioktatás segítség volt. Csak ez sem ment át, ahogy a tananyag sem. Nem pénteken kell rájönni, hogy hétfőre nem megy egy szakmai tárgy. Hanem félév elején kell realizálni, hogy ez egyedül nem fog menni és úgy segítséget keresni az évfolyamon, aki tudja is, miről beszélsz. Mi itt mit segítsünk, most mégis? Fizika? Agysebészet? Mikrobiológia? Jog? Semmit nem írtál azon túl, hogy nem tudod és nem is akarod megtanulni. Hát akkor ez ennyi, nem?
2017. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Leülsz és olvasgatod, mindig ismételsz. Hétfőig rengeteg idő van. Ha az lett volna a kérdés, hogy 200 oldal biokémiát hogy tanulsz meg 1 éjszaka alatt, akkor az kemény lenne... :D
2017. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4es voltam. Nem az h nem megy hanem ez a rést nem megy..de ez nagyon nem. És akáehogy olvasgatom nem marad meg.
2017. febr. 25. 09:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezért írtam azt, amit:

"kezd el olvasni, utána csinálj vázlatot, puskát, bármit, amivel írnod kell és a lényeg megmarad."


Ha elolvasod és megpróbálod kihámozni belőle a lényeget, akkor könnyebb lesz megtanulni és jobban meg is marad.

(5-ös vagyok)

2017. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a lényeget kiszedni. Csak nekem minden lényeg és nem tudom melyik az amelyik tényleg lényeg
2017. febr. 25. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!