Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tennétek az én helyemben?...

Mit tennétek az én helyemben? Szakmai bizonytalanság? (több lent)

Figyelt kérdés
Infós szakmát tanulok szeptembertől (2 éves OKJ) és lassan vége ennek a tanévnek, de még van egy évem és konkrétan már megőrülök az egésztől, szó szerint undorodom az informatikától, amit szeretek egyedül benne az a rendszer karbantartás meg az asztali gép szerelése, a többi hidegen hagy, de sajnos amit szeretek is benne, abban is ügyetlen vagyok még. Lényeg a lényeg, hogy bírjam ki így? Ha már belekezdtem mégis valahogy végig kéne szenvednem, mert úgy is 2 szakmát lehet ingyen kitanulni 25 éves korig, már el is terveztem, hogy, ha sikerül ezt kitanulni, ha nem, valami testhez álló munkás szakmát szeretnék még kitanulni, ahol nem a parancssoros meg adminisztratív hülyeséggel kell foglalkoznom, hanem valós igazi fizikai munkát inkább, csak mégis jobb lenne két szakma, ha már mint mondtam ebbe belevágtam, de valamilyen szinten akkor a mostani szakmától kezdek megőrülni, tudom azt is, hogy az én hibám, hogy akkor minek vállaltam be meg stb, de nem tudtam, hogy ennyi marhaságot is tanulnunk kell, ami mellesleg nem is kötődik szorosan a szakmához, ez meg agyilag megőrjít, szóval suli váltás már felesleges lenne, mert, így is, ez a szakmai bizonytalanság áll fent nálam; kapkodok "fűhöz-fához" aztán végül nem lesz belőle semmi, ez alatt a tanév alatt meg hoztam ebben a helyzetben elég rossz döntést is, aztán bánkódom szinten minden egyes nap... Ti mit tennétek? Adott a kérdés.

2017. márc. 1. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!