Fogalmam sincs mi legyek?!

Figyelt kérdés
Itt vagyok érettségi előtt, amelyik szakmát választottam túl nehéznek tartom s hogy jobban megismertem, igazából nem is érdekel... Egyszerűen nincs ambícióm semmihez, valamint rettentően dűhít hogy nem érdekel semmilyen szakma, mert nem akarok léhűtő lenni..

2017. márc. 21. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet bizonytalansággal karöltve, csak jelenleg OKJ-n vagyok és már megbántam mer eléggé kezd nem érdekelni amit tanulok, legalább is ennyire mély szinten már nem igazán érdekel, de amit kellett azt próbálgatom elsajátítani, ami meg felesleges azt az ember úgyse fogja megtanulni, én azt mondom: dönts bölcsen, mer én nem voltam elég körültekintő és most a teher rajtam is van, mikor tavaly érettségiztem le, csak mentem a fejem után, hogy jó lesz a szakma meg minden, erre csalódás éri az embert... Továbbá én még javaslom, hogy olyan szakmát válasz, ha eljön az ideje, amiben tényleg tudod, hogy mire vállalkozol.
2017. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazábol a rajz ami érdekel, de hát egyetem kell hozzá vagy okj-s képzéssel letenni a grafikust. Csakhogy mindenki inkább az egyetemista végzettségü grafikusokat keresik, ráadásul meg sem lehet ebből tisztességesen megélni. Szóval ami igazán érdekel az sem jó.
2017. márc. 22. 07:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az eletben nem csak egy dolgot lehet tanulni. Tanulhatsz parhuzamosan teljesen kulonbozo dolgokat, ami erdekel es amibol majd megtudsz elni. De valamit kell. De azert kivanom, hogy a szamodra leheto legjobb dontest hozzd!
2017. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!