Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségin emelt szintem az...

Érettségin emelt szintem az angol vagy a történelem nehezebb/könnyebb? Miért?

Figyelt kérdés
Ez a kettő jöhet szóba és az egyikből muszáj emelteznem, éppen ezért várom a segítségeiteket :D

2017. ápr. 6. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Angol, nem annyira magolós.
2017. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Történelem eszméletlenül nehéz. Az angol se egy kisujjból kirázós, de messze könnyebb felkészülni rá, én biztosan azt választanám.
2017. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Tudsz angolul? Akkor az angol a könnyebb. Amúgy kinek mi, én emeltezek idén mind a kettőből, az angol nevetségesen egyszerű nekem, a közepet 98%-ra írtam tanulás nélkül tavaly, a felső nyelvvizsgát meg 85-re. Valaki meg szenved vele. Mindenkinek más megy jobban. Ez olyan, mintha én megkérdezném tőled, hogy "szerinted úszni a könnyebb vagy biciklizni?". Nyilván azt mondanád ami neked könnyű, de hiába mondod, hogy az úszás, ha én meg nem tudok úszni akkor nekem az kurrvanehéz lesz. Itt ugyanez van, nem tudjuk neked melyik megy jobban, te tudod. Ezért a kérdés tök felesleges. Neked kell eldöntened az alapján, hogy te mit gondolsz. Nem én fogom neked eldönteni.
2017. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

"Történelem eszméletlenül nehéz."


Nem.

2017. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És miért így gondolod 4-es? :D
2017. jún. 17. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!