Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon érdekel a biológia-kémi...

Nagyon érdekel a biológia-kémia tanárképzés, viszont nekem már 4 félévem elment egy másik képzésen és mivel osztatlan képzés és középiskolai tanár szeretnék lenni . Érdemes úgy belevágni, hogy 2 félévet nekem kellene finanszírozni?

Figyelt kérdés
Az utolsó két félévet diákhitel 2vel tudnám finanszírozni, viszont félek hogy nagy a csúszási arány és így több félévem kerülne fizetősbe.

2017. ápr. 13. 22:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
huu ez a sok változtatás :D hát én kockáztatnék, gyerekkorom óta tanár szeretnék lenni, és szeretem is a biológiát, kémiát :) szorgalmasnak és kitartónak vallom magam, így remélhetőleg nem fogok csúszni. viszont akkor ez a gyakorlati év már nem is egyetemi év? mert akkor az általános iskolai tanárképzésbe pont beleférnék, mivel ott 4+1 éves a képzés. Klebi remélem h az idei tanévtől még lesz, mivel nagyon megsegítene anyagilag ez az ösztöndíj tanulmányaim alatt.
2017. ápr. 17. 23:58
 12/15 anonim ***** válasza:

"viszont akkor ez a gyakorlati év már nem is egyetemi év?"


Ez egy jó kérdés lesz. Ez fog kiderülni majd jövőre.

Értelmezés kérdése.


Ellenben én nem ajánlom az általános iskolai képzést, jobb lenne ha a középiskolait csinálnád meg, mert azzal taníthatsz majd ott is a jelenlegi állás szerint.

Szóval az általánossal csak általánosban, ellenben a középiskolaival mindkét képzési szinten dolgozhatsz majd.


"Klebi remélem h az idei tanévtől még lesz, mivel nagyon megsegítene anyagilag ez az ösztöndíj tanulmányaim alatt."


Nem gondolom, hogy kivezetnék ezt az ösztöndíjat, mivel nekik is érdekük oda küldeni a tanárokat, ahová önszántukból nem mennének, és akár egy évtizede hiány van. (Így lehet szavazatokat szerezni.)

2017. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszaid! :)
2017. ápr. 18. 13:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Nahát, ez jó bonyolultan hangzik
2017. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
eléggé :D
2017. ápr. 25. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!