Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Jövőre valószínűleg matematika, biológia és kémia faktokra fogok menni.b Igazából biológia-kémia szakos tanár szeretnék lenni (a matek kiegészítés a kémia számolásos részeihez).

A kérdéseim:

- Mennyire nehéz a bio-kém emelt érettségi?

- Ha most elkezdek készülni (júniustól), akkor jövőre könnyebb lesz a kémia fakt?

- Milyen kémia versenyek vannak 11.-esek számára?

- Milyen a Szegedi TKK?


16F



2017. ápr. 15. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeg (tanárként mondom): NE tanárnak menj, ha jót akarsz!
2017. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-ha helyén van az eszed és lelkiismeretesen készülsz egyik se nehéz(tapasztalat) ;) , de komolyan kell azért venni, és folyamatosan foglalkozni velük

- igen, minél többet gyakorolsz, annál könnyebb lesz

- én az OKTV-t ismerem de biztos van még más is, gyakorlásnak tudom ajánlani(nehezebb mint az emelt érettségi)

- én eddig jókat hallottam róla, de mivel személyes tapasztalatom nincs ebben nem tudok sajnos segíteni

sok sikert!

2017. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!