Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerész szeretnék lenni...

Gyógyszerész szeretnék lenni de matekból nem vagyok valami jó. Lenne esélyem?

Figyelt kérdés

9.es vagyok kémiából bioszból jó vagyok kémiábol versenyre is mentem,(heti 4 órám van) de a matek 3mas 4-esre megy csak a kémia matekját értem fizika 4es 5 ös. Mindenképp gyógyszerész szeretnék lenni lenne esélyem?

(a gimnázium társiskola a semmelweisÖ



2017. ápr. 16. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként matekból főleg csak a geometria nem megy meg ez a statisztika hülyeség.
2017. ápr. 16. 15:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Geometria nincs az gyógyszerészi matekban (de szögfüggvények igen). 1 v 2 félév van egyetemntől függően, de ha csak ez tart vissza, akkor nyugodtan jelentkezz majd, nem ez lesz a legnehezebb tárgyad :D.

Szorgalommal simán át lehet csúszni belőle..

2017. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlò kétségeim voltak, mint neked. Szar voltam matekbòl, az érettségi is csak 4-re sikerült. Tavaly felvettek a gyògyszerészetire. Hát szenvedek is rendesen a matekkal, de abszolùt teljesìthető. Megnyugtathatlak, hogy itt sem mindenki penge matekból. Sokan nem szeretik, de hát ugye mégse egy mérnöki karon vagyunk... A matek ne tartson vissza. Ha szereted a bioszt és kémiát itt a helyed! ;)
2017. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2017. máj. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!